هفته نامه سري سوم

مصطفي زماني پركارتر و دوست داشتني تر از هميشه

مصطفي زماني بازيگري است كه شايد هنوز هم بسياري از شما او را با نقش در سريال يوسف(ع) به ياد داشته باشيد ولي اين روزها از تلويزيون جدا شده است و يكي از پركارترين بازيگران در سينما تبديل شده است .او كار سينمايي خود را با  ((آل)) ساخته بهرام بهراميان شروع كرده بود . به تازگي قرارداد بازي در فيلمي به نان ((سبب من)) را به امضا رسانده است از ديگر بازيگران اين فيلم مي توان به فرهاد آئيش .حميدفرخ نژاد .فاطمه معتمدآريا اشاره نمود.

زماني در فيلم سينمايي ديگري ايفاي نقش كرده است به نام ((اينجا تاريك است))به كارگرداني محمدرضا خاكي و تهيه كنندگي داريوش بابائيان. پولاد كيميايي.الناز شاكردوست.رضا يزداني از ديگر بازيگران اين فيلم هستند.

فيلم سينمايي((بانوي شهر ما))به كارگرداني ابراهيم حاتمي كيا فيلمي است كه به زودي فيلمبرداري آن آغاز خواهد شد و مصطفي زماني در آن ايفاي نقش مي كند . رويا تيموريان .جوادعزتي و طناز طباطبايي از ديگر بازيگران ((بانوي شهر ما)) هستند.

اما يكي از مسائلي كه اين روزها بيش از پيش مصطفي زماني را محبوب مردم كرده است حضور او در انجمن خيريه ((دل شير))است.انجمن((دل شير)) به سرپرستي افشين قطبي و همچنين با حضور نيكي كريمي. مصطفي زماني و هنگامه قاضياني از دو ماه يش با حضور در شيرخوارگاه پبير فعاليت خود را آغاز كرده لست.


اميرحسين رستمي خودش را معرفي مي كند :پر از نقص در بازيهايش

۱.اميرحسين رستمي را برايمان تعريف كن؟هنوز در ابتداي جاده طولاني بازيگري و تشنه ي بازيگري است و پر از نقص در بازيهايش . حتما تلاش ش را مي كند كه  تا اين ايرادات را كمتر شود . برنامه اهي بزرگي دارد و در اين مورد شك نكنيد! حساس و باهوش و متنفر از موبايل.

۲.اين روزها سريال((آسمان هميشه ابري نيست ))با بازي شما در حال بخش است كمي بيشتر  درباره ي خودتان توضيح دهيدقبل از عيد نوروز بود كه آقاي امير پوررحماني  تهيه كننده فيلم براي بازي در يكي از نقش هاي اصلي اين كار تماس گرفتند كه متاسفانه من درايران نبودم و بعد از بازگشت به كشوذ مشعول بازي در سريال((وضعيت سفيد)) به كارگرداني آقاي نعمت الله شدم كه تماما وقت من را به خود اختصاص داد . باصحبت هايي كه با آقاي عالم زادع كارگردان((آسمان هميشه ابر ي نيستــداشتم قرار شد در نقشي كوتاه تر و به صورت افتخاري بازي داشته باشم

۳.عده اي معتقد هستند كه حضور شما در نقش هاي كمدي كمكم به كليشه تيديل شده است چرا در نقش هاي جديدي بازي نمي كنيد؟اتفاقا من نقش جدي بازي كرده ام در فيلم سينمايي((رئيس))مسعود كيميلايي كه در نقشم جدي و تلخ بود((خاك و آشنا))بهمن فرمان آرا هم جدي بود.((ريسمان سبز)) به كارگرداني عليرضا اميني كه هنوز آماده بخش نشده است  يك كار بسيار جدي از من خواهيد ديد

۴.با چه بازيگراني دوستي صميمانه  اي  داريد؟ نيما شاهرخ شاهي.علي لك پوريان . سيامك انصاري پيمان قاسم خاني و بهاره رهنما دوستان صميمي من هستند.


فالگوش

لاله اسكندري مدتي است پيمانكار شهرداري شده است و نقاشي  ديوارهاي اتوبانها را انجام مي دهد هركس از اتوبان همت گذر كند حتما لاله اسكندري را در آنجا مي بيند يا اسم او در كنار نقاشي ها است.

 

[ دوشنبه ۱۳۸۹/۰۹/۰۸ ] [ 10:35 ] [ هیلدا بی غم ]
[ ]